Tweet

Neil deGrasse Tyson Reaction

O memu

Neil Degrassi Tyson Reaction je postava rage komiksu a reakcia astrofyzika Neila Degrassi Tysona, ktorý robí obranné gesto. Obrázok je niekedy s popisom "Watch out guys, we´re dealing with a badass over here" ("Pozor ľudí, jednáme s blbcom"), ktorý sa používa k arogantnému zosmiešneniu na niečo, čo ľudia píšu na internete.

Pôvod

Kresba je založená na scéne z online rozhovoru na znalostnom fóre Big Think o bývaní a dlhovekosti, ktorý bol nahratý na YouTube 3. júna 2011. Reakciu možno vidieť v čase 1:32 v nasledujúcom videu, kde Neil Degrassi Tyson vysvetľuje, ako Sir Isaac Newton vynašiel kalkulus pred svojimi 26. narodeninami:

Animovaná GIF verzia bola nahratá marihuanovým nadšencom na subreddit r / trees s titulkom "when asked if i smoke weed often" ("keď sa ma spýtajú, či často hulím trávu") 25. augusta 2011.

Šírenie

Dňa 23.októbra 2011 Redditor Onlyhereforthelaughs nahral rage komiks s názvom "You don’t ask this, even if the answer is yes" ("Nepýtajte sa na to, aj keď je odpoveď áno"), ktorý použil meme s Neilom Degrassi Tysonom na subredditu f7u12 . 25. októbra Redditor GiggleAtTheGoatse nahral screenshot aktualizácie stavu na Facebooku, ktorý obsahuje nápis "Smokin Weed" ("hulím trávu") spolu s tvárou Tysona a titulkom: "Watch out, we got a badass over here" ("Pozor, máme tu blbca") , snímok bol nahratý Redditorem fairlydeadfellow 7. novembra.

Najskôr sa musíš prihlásiť!uživatel neexistuje chybné heslo

Poď do toho!