Tweet

Forever alone

O memu

Forever Alone je komická postava, ktorá sa používa na vyjadrenie osamelosti a sklamania životom. Tvorcovia tohto rage comicsu občas zamieňajú jedno zo slov "forever alone" pre vtipnejší efekt (napríklad Forever A Scone). Na Memegenerator dosiahol Forever Alone hodnosti God (Boh).

Pôvod

Forever Alone je považovaný za jednu z prvých veľkých spin-off postáv, ktoré sa vyvinuli zo série Rage Guy comic, ktorá sa prvýkrát objavila na 4chan v roku 2009. Podľa rôznych zdrojov bol pôvodne nahratý vo vlákne menom "April Fools" užívateľ menom Azuul na FunnkyJunk dňa 28. mája 2010.

Šírenie

Zhruba na začiatku januára 2010 sa objavila ďalšia verzia na 4chan, čo napomohlo ďalšiemu šíreniu memu vďaka humorným stránkam. Zrodenie tejto série sa tiež zhodovalo s rastúcou popularitou rage komiksov a vtipu "Socially Awkward Penguin" a Forever Alone tak okamžite udrel na správnu strunu na Reddit-u, najprv vo vláknu "Prom FFFUUUU" redditora menom L_E_G_E_N_D dňa 5. augusta 2010.

Do septembra 2010 bolo nájdených viac ako 23 000 obrázkov pri hľadaní "Forever Alone" na FunnyJunk a cez 50 000 na Tumblr. 11. septembra 2010 bol spustený blog iba o tomto memu menom Forever Alone Comics, ktorý začal éru štvorokienkových komiksov.

Fenomén "Forever Alone" sa rozšíril začiatkom októbra 2010, keď sa dostal na blogy ako Geekosystem, Memebase a Uproxx. Medzitým sa význam termínu "Forever Alone" postupne rozšíril z rage comicsu k všeobecnejšiemu stavu byť sám.

Advice Animal

Štýl obrázkov menom Advice Animal s meme Forever Alone sa objavil na memegenerovacích weboch Memegenerator a Quickmeme niekedy medzi decembrom 2010 a januárom 2011.

Ukážky

Na začiatku bol Forever alone v komiksoch so štyrmi okienkami, ale neskôr sa dostal aj do formátov ako napríklad vertikálny pruh, viac okienkový komiks alebo dokonca animovaný GIF.

.

Forever Alone Flash Mob

22. marca 2011 užívatelia internetu na 4chan a Reddit začali plánovať ďalší "nedobrovoľný"flash mob udalosť tým, že vytvorili falošné profily na zoznamovacom mieste OKCupid a vytvorili falošné schôdzky pre jednotlivých mužov na Times Square v New York City v 7: 30pm 13. mája 2011. Podľa správy Urlesque boli letáky s uvedením plánu zverejnené vo fórach a blogoch, ako sú The Mainboard, NYMag, Social Spew, Skim Online Forums a Dating Service Reporter.

Náhly nárast trafficu zasiahol servery Earthcamu, čo viedlo k výpadku streamovania medzi 19:00 a 19:40. Pár jedincov s prístupom k live streamu obstaralo a uploadlo screenshoty mnohých mužov v oblekoch, ako sa potulovali na mieste stretnutia cez Tumblr a 4chan. V jednej chvíli sa objavil návštevník Anonymous na Earthcam feedu s plagátom Forever Alone na boku telefónnej búdky.

Reklamná kampaň Sony Ericsson

V novembri 2011 Sony Ericsson začal sériu video reklám s charakterom Forever Alone pre svoj ​​Xperiathon, kampaň sa volala“Najosameleší maratón na svete.”

Najskôr sa musíš prihlásiť!uživatel neexistuje chybné heslo

Poď do toho!